Čas čtení: 2 min.

Něco málo o mně

Online marketing mě prostě baví. Dělám v tom už víc jak 8 let a je to čím dál větší sranda. Kopu za Sun Marketing (respektive nově za Taste), kde dělám projekťáka. Trochu málo si o mně můžete přečíst i na Sunitce.

dublin

 

V práci se starám o to, abych propojoval jednotlivá oddělení, jednotlivé služby a klientům doručoval maximální prožitek z perfektně fungujících kampani. Jasně, tak vždycky to sice úplně růžové není, ale o to víc se pak musím snažit. Aby mi to šlo o trochu líp a abych vypadal o trochu chytřeji, udělal jsem si tyhle certifikáty.


 

 

 

 

 


V minulosti jsem také dlouhá léta plaval. Ne sice ve škole, ale úplně normálně – na klasiku – ve vodě. Doma mám díky tomu plno medailí a na kladenském bazéně (prý) bustu v doživotní velikosti.

Vedle medailí mám doma i skvělou a krásnou ženu, která se stará nejen o mě, ale i o naše dva úžasné kluky.

 

 

Mám také dost dobré známosti, mezi které patří ředitel banky, profi pilot, člověk od přírody a taky člověk, který je napojený na páteřní síť internetu. Říkáme si Žlutí Vontové, v hospodách vzpomínáme na staré dobré časy a pravidelně jezdíme na legendární výlety do přírody, Vandry s Vonty.

Díky tomu všemu mám veškeré informace (o všem) z první ruky a vy teď vlastně taky. 🙂

Chcete se se mnou spojit?

Napište mi na mail 📧 jan.schoppel@gmail.com

nebo využijte některou ze sociálních sítí:

FB logo 50x50twitter logo 50x50linkedin logo 50x50

 

 

Site Footer

Top