Čas čtení: 1 min.

Něco málo o mně

Marketing mě prostě baví. A online obzvláště. Právě uzavírám svou první pracovní dekádu a furt je na čem pracovat. 🙂

Začínal jsem jako obchodní zástupce Centrum Holdings (Aktuálně.cz, Centrum.cz a Atlas.cz) v době, kdy internetová reklama znamenala placený zápis v katalogu firem, Seznam byl absolutní jedničkou mezi vyhledávači v ČR a mou první prací bylo zmigrovat stávající klienty končícího AdFoxu (PPC systém Centrum.cz) do Google AdWords, že prý to má potenciál. Řada klientů o tom tenkrát ale ani nechtěla slyšet.

Pět let jsem potom pracoval jako projekťák v Sun Marketingu, později Tastu. A nyní řídím marketing ze strany klienta v Telly. Se svou ženou jsem se pustil i do podnikání a založili jsme značku Nanie s těmi nejlepšími nano houbičkami na trhu.

Z dlouhé chvíle jsem si udělal tyhle onlinové certifikáty.

V minulosti jsem také závodně plaval. Doma mám díky tomu plno medailí a na kladenském bazéně (prý) bustu v doživotní velikosti.

Vedle medailí mám doma i skvělou a krásnou ženu, která se stará nejen o mě, ale i o naše dva úžasné kluky.

Mám také dost dobré známosti, mezi které patří ředitel banky, profi pilot, člověk od přírody a taky člověk, který je napojený na páteřní síť internetu. Říkáme si Žlutí Vontové, v hospodách vzpomínáme na staré dobré časy a pravidelně jezdíme na legendární výlety do přírody, Vandry s vonty.

Díky tomu všemu mám veškeré informace (o všem) z první ruky a vy teď vlastně taky. 🙂

Chcete se se mnou spojit?

Napište mi na mail 📧 jan.schoppel@gmail.com

nebo využijte některou ze sociálních sítí:

FB logo 50x50
twitter logo 50x50
linkedin logo 50x50

Site Footer

Top